Úspěšný rok smíšených družstev ve zkrácené formě soutěží

Jedno druhé, dvě třetí a jedno čtvrté místo obsadily smíšená tenisová družstva TK Kopřivnice ve zkrácené formě mistrovských utkání v roce 2020.
V posledním utkání sice dorostenci prohráli doma boj o postup do vyyší soutěže, přesto druhé místo lze považovat za úspěch.
TK Kopřivnice - TJ Start Ostrava-Poruba C       2-7
Body za Kopřivnici Babincová Klára  1,5, Pantlíková Lucie 0,5.

Muži po prohře v semifinále v Novém Jičíně ztratili šanci na postup a tak poslední utkání o třetí místo již odehráli bez posil z Valašského Meziříčí a po boji dokázali zvítězit nejtěsnějším rozdílem 5-4
Body: Babincová Klára 1,5  Čuláková Bára 1,5 Michenka Matyáš 1, Václavík Jan 1

Mladší žáci rovněž v boji o třetí místo doma porazili nejtěšnějším rozdílem TJ VOKD Ostrava-Poruba B 5-4
Body získali: Škývara Ondřej 1,5 Grosman Kryštof 1,5 Koliba Vojtěch 1, Luongová Veronika NHI 1.
Všem hráčům a hráčkám děkujeme za předvedené výkony a dosažené výsledky a přejeme jim do nově se rozjíždějících individuálních turnajích hodně sportovních úspěchů.
Za TK Kopřivnice Miroslav Bartoň

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Úspěšné první kolo mají za sebou všechna družstva tenistů.

Muži si dokázali jednoznačně poradit s nováčkem soutěže SK Pržno a to výsledkem 9:0.
O body se postarali Holik Jakub 1, Michenka Matyáš 1,5, Labounek Michal 1,5, Růčka Aleš 1,5, Václavík Jan 0,5, Mičlová Nela 1, Čuláková Bára 1,5, Babincová Klára 0,5.

Dorostenci měli volný los a postoupili dále bez boje.

Starší žáci v úvodním kole rovněž zvítězili a to nad TJ TO Stará Bělá 6:3. Body pro Kopřivnici získali: Kaůus Nikolas 1,5, Valášek Jakub 1,5, Luongová Eliška 1,5, Škývara Ondřej 1, Hankeová Karolína 0,5. V sestavě ještě byl Malcho Kryštof.

A mladší žáci rovněž dokázali v prvním mistrovském utkání zvítězit a to nad Tenisklub Frýdek Místek 7:2. Body pro tým získali: Škývara Ondřej 1,5, Grosman Kryštof 0,5, Martinásek Ondřej 1,5, Koliba Vojtěch 1,5, Šumná Kiara 1,5, Luongová Veronika 0,5

DOSPĚLÍ  dospělí - Oblastní soutěž skupina B    
SO  6.6.2020  TK Kopřivnice z.s.- SK Pržno,spolek 9 : 0   
STARŠÍ ŽACTVO  Oblastní soutěž 1.třída skupina D    
SO  6.6.2020 TK Kopřivnice z.s.  - TJ TO Sokol Stará Bělá B 6 : 3  
MLADŠÍ ŽACTVO Oblastní soutěž 1.tř. skupina C    
NE 7. 6. 2020 TK Kopřivnice z.s. - Tenisklub Frýdek Místek 7 : 2   

V roce 2020 se tenisové soutěže hrají "pavoukovým systémem. 


Věříme, že všechna družstva budou i nadále pokračovat v těchto výkonech a to o víkendu 20.-21.6.2020.

Tenisový klub Kopřivnice. z.s.
ul. Dolní 16, 742 21 Kopřivnice
IČ: 48804819
____________________________

TENISOVÁ ŠKOLA 2020-21
iNFORMATVNÍ SCHŮZKA
PO 5. října od 17.00 h
Info tel. 737 482 500
____________________________

Objednávky kurtů
na číslech  606 379 432  
nebo 602 759 859

BartonMiroslav@seznam.cz